PrŠ I.

PRŠ I. začíná školní rok v nové sestavě.

V minulém školním roce jsme se rozloučili s pěti našimi žáky, kteří zdárně zvládli závěrečné zkoušky. Ilonka Svatošová přestoupila do vedlejší třídy, PRŠ III. Školní rok 2022/23 tedy zahajujeme se 7 novými žáky. Současně do naší party přibila i osobní asistentka žáka Mirka Mirka   její náhradnice Lada. Po pár společně strávených dnech jsme přesvědčeni, že nám tu společně bude fajn. Kluci jsou „veselá kopa“ a velcí fandové Dynama a Nikolka je milá dívka, která umí krásně dabovat videa. Všichni jsou pracovití a to je v praktické škole dvouleté velmi důležité.

Mgr. Michaela Spurná